Prezydium Izby

Monika Piątkowska

Prezes Izby Zbożowo-Paszowej

Prawnik, ekspert w dziedzinie gospodarki i wsparcia przedsiębiorczości, stypendystka Międzynarodowego Programu Wizyt Liderskich Departamentu Stanu USA, posiada bogate doświadczenie zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym tj. w administracji rządowej i samorządowej.

Od wielu lat wykorzystuje swoje doświadczenie, konsekwentnie wspierając polskich przedsiębiorców – pracując zarówno jako urzędnik samorządowy, ministerialny oraz członek zarządu jednej z państwowych agencji.

Michał Dybał

Wiceprezes Izby, Dyrektor Zarządzający Thegra Poland Sp. z o.o.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ukończył program Executive MBA - CEMBA realizowany przez Szkołę Główną Handlową we współpracy z The Université du Québec à Montréal. Od 15 lat związany z sektorem paszowym oraz spożywczym. Karierę rozpoczynał w Cargill Poland gdzie odpowiadał za zespół handlowy. Obecnie jest dyrektorem zarządzającym Thegra Poland.

Wojciech Zarzycki

Wiceprezes Izby, Dyrektor Operacji Handlowych Elanco Poland Sp. z o.o.

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Zootechnika. Związany z sektorem pasz przemysłowych, premiksów i dodatków od ukończenia studiów w 1993 roku. Doświadczenie zawodowe zdobył na różnych stanowiskach, zaczynając od doradztwa technicznego, poprzez sprzedaż i marketing, zarządzanie operacyjne działami zaopatrzenia, logistyki i produkcji oraz całą strukturą firmy. Pracował dla przedsiębiorstw zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym, w Polsce, ale także na stanowiskach regionalnych w Stanach Zjednoczonych oraz Szwajcarii.

Adam Zaleski

Prezes Zarządu De Heus Polska Polska Sp. z o. o.

Dariusz Kutzias

Prezes DAKU International Sp. z o.o.

Michał Jaskowski

Dyrektor Zarządzający Louis Dreyfus Company Polska Sp. z o. o.

Karol Owczarek

Dyrektor ds. Zarządzania Ryzykiem i Zakupami Cargill

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Rolnictwo (Marketing i Zarządzanie w Gospodarce Rolnej). Od ukończenia studiów w 2003r związany z branżą rolną i bezpośrednio z sektorem paszowym. Od początku swojej działalności zawodowej związany z Cargill Poland, gdzie zdobywał doświadczenie w obszarze zarówno sprzedażowym, jak i do dnia dzisiejszego zarządzania ryzykiem i zakupami surowców w Polsce, oraz w krajach regionu EMEA.

Arkadiusz Barylski

Dyrektor Zarządzający BZK Group Sp. z o.o.

Adam Turoń

Członek Zarządu Viterra Polska Sp. z o.o.

Przemysław Błażejewski

Agricultural Commodities Broker w BST Brokers

Radosław Stasiuk

Senior Manager w Bunge Polska

Piotr Grzonkowski

Executive Vice-President of the Management Board at SuperDrob S.A. & CEO at ŁukPasz Sp. z o.o.

Pierre Pages

Prezes MONDRY Sp. z o.o.

Krzysztof Ulas

Dyrektor Działu Zakupów w Agri Plus Sp. z o.o.

Tomasz Pasalski

Prezes Zarządu CEFETRA Sp. z o.o.

Sekretarz Generalny

Marian Borek

Sekretarz Generalny Izby