Skip to main content

Serdecznie zapraszamy na Doroczne Spotkanie Branżowe firm sektora paszowego, handlu zbożem i młynarskiego poświęcone tematom rynkowym oraz najbardziej aktualnym sprawom nurtującym reprezentowane przez Izbę sektory.
REJESTRACJA: https://spotkaniebranzoweizp.konfeo.com/

Tradycją Izby jest organizacja tego wyjątkowego spotkania przedstawicieli firm zrzeszonych w Izbie, branżowych podmiotów i instytucji partnerskich, a także dziennikarzy, polityków, zainteresowanych problematyką rolno-spożywczą.

W ubiegłym roku, ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa, wydarzenie zostało odwołane. W tym roku wydarzenie odbywa się w wyjątkowym czasie, w którym Izba przygotowuje się do działań związanych z organizacją prestiżowego wydarzenia European Commodities Exchange 2023.

W ramach Dorocznego Spotkania Branżowego przygotowaliśmy wyjątkowe dyskusje, sesję networkingową i wydarzenie artystyczne. Podczas konferencji prelegentami będą m.in. Matt Ammerman, Jerzy Plewa, dr Sławomir Sowa.

Uwaga: cena biletu nie obejmuje noclegu.

***
Koszty Anulacji Uczestnictwa:
1. Do 14 listopada - bezkosztowo
2. Do 21 listopada - koszt anulacji 50% wartości
3. Do 28 listopada - 75% wartości
4. Po 28 listopada - 100% wartości.

W przypadku odwołania wydarzenia ze względu na wprowadzenie ograniczeń dotyczących organizacji spotkań i imprez masowych wynikających z pandemii koronawirusa, uczestnicy otrzymają pełny zwrot pieniędzy. Jeśli wydarzenie odbędzie się w zdalnej formule uczestnicy będą mieli prawo uzyskać zwrot 75% poniesionych kosztów.

W przypadku ogłoszenia ograniczeń częściowych (np. limity miejsc) lub dotyczących wybranej grupy (np. osób niezaszczepionych) zwrot dotyczyć będzie tylko osób, które w związku z tymi nowymi ograniczeniami nie będą mogły brać udziału w Wydarzeniu.